Ελληνική αρχική σελίδα » Κληροδοτήματα » Σαριπόλειο Κληροδότημα » Ανακοινώσεις Σαριπολείου Κληροδοτήματος

Απόφαση της Διαχειριστικής Επιτροπής του κληροδοτήματος Σ. Σαριπόλου

Παρακαλούμε δείτε εδώ απόφαση της διαχειριστικής επιτροπής του κληροδοτήματος Σ. Σαριπόλου σχετική με την απασχόληση με αμοιβή ειδικών επιμελητών για την έκδοση τόμων της σειράς του κληροδοτήματος.

Εκδήλωση Κληροδοτήματος Σοφίας Σαριπόλου, 26/10/2015

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Πρόεδρος, ο Αναπληρωτής Πρόεδρος και τα μέλη της Διαχειριστικής Επιτροπής του Κληροδοτήματος Σοφίας Σαριπόλου έχουν την τιμή να σας προσκαλέσουν στην εκδήλωση που οργανώνει το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών για την παρουσίαση των πρόσφατων τόμων της σειράς εκδόσεων του Κληροδοτήματος και την ενημέρωση ως προς την εν γένει πορεία του.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 26 Οκτωβρίου 2015, ώρα  6-7 μ.μ. στο Αμφιθέατρο «ΑΛΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ» (κεντρικό κτήριο Πανεπιστημίου Αθηνών, Πανεπιστημίου 30).

Θα χαρούμε να παρευρεθείτε και να συζητήσετε μαζί μας.